Księga Gości

1-10 38.
28-06-2015
Kinga i Artur

Bardzo serdecznie dziękuję Pani Wandzie, za wszystkie lekcje, porady, wskazówki, które usłyszeliśmy z mężem na zajęciach. Pani Wanda jest bardzo doświadczoną i ciepłą osobą, to ekspert w swojej dziedzinie. Przygotowanie do porodu, po porodzie i najpiękniejszy okres- karmienie piersią (do 2 r.ż.)- dzięki Niej wszystkie te etapy przechodziliśmy bez stresu. Zawsze służy swoją pomocą, nawet podczas weekendu czy urlopu. Szczerze polecam wszystkim swoim ciężarnym koleżankom :)!
Bardzo dziękuję, życzę Pani tyle serca i wytrwałości na przyszłość oraz wszytskiego najlepszego :)

Kinga i Artur

04-08-2013
Iza

Witam,
uczestniczyłam wraz z mężem w zajęciach szkoły rodzenia u Pani Wandy.
Byliśmy mega zadowoleni, szczególnie jeśli chodzi o porady laktacyjne,
dowiedzieliśmy się jak bardzo ważne jest karmienie piersią, ile daje
radości, czułości a przede wszystkim zdrowia dla dziecka. Byłam, po
zajęciach tak strasznie przeświadczona w tym że pokarm matki jest
absolutnie najlepszy dla dziecka, że powiedziałam sobie, że choćby nie
wiem co, ja będę karmić piersią.Nasza córka przyszła na świat przez cesarkę(były komplikację).Na szczęście urodziła się zdrowiutka :)
w szpitalu również stawiają na karmienie naturalne i małą przynieśli mi do karmienia już po 2 godzinach od operacji, mała pięknie się zassała i choć pozycja była bardzo nie wygodna ( leżałam pod
kroplówką) to byłam bardzo zawzięta,choć wiele osób mówiło,że mogę nie dać rady- DAŁAM i karmię cały czas TYLKO piersią, czego życzę wszystkim mamom

11-03-2013
Kasia ( Warszawa )

Zajęcia w Szkole Rodzenia pozwoliły nam dobrze przygotować się na przyjście na świat naszego Synka. Mimo, że zaskoczył nas 3 tygodnie przed terminem dokładnie wiedzieliśmy co robić. Cenne rady z zajęć: zachować spokój, słuchać położnej i mieć jasny podział ról, gdy już się zacznie ostateczne odliczanie :) Nasz Synek przyszedł na świat w szpitalu na Madalińskiego, gdzie zostaliśmy otoczeni wspaniałą opieką. Nasz pobyt trwał prawie cały tydzień ze względu na wysoki poziom bilirubiny (żółtaczkę). Czas ten wspominamy bardzo pozytywnie, dlatego gorąco polecamy Szpital im. Świętej Rodziny.

15-01-2013
MMK ( Warszawa , Polska )

Ze wskazówkami Pani Wandy można się uspokoić prze porodem:) w trakcie porodu i po porodzie:)

04-04-2012
Eliza & Rafał ( Warszawa , Polska )
: arete.art.pl

Polecamy gorąco Szkołę Rodzenia P. Wandy. Na zajęcia uczęszczaliśmy w XI. 2011 i uważamy, że był to wspaniały wstęp do tego co miało miejsce później. Zaczynaliśmy z umiarkowaną wiedzą i pewnością siebie. Mąż nie specjalnie miał ochotę uczestniczyć w porodzie, a ja lekko przerażona tym co mnie czeka. Zajęcia dały nam pewność siebie oraz potrzebną wiedzę. Opowieści, że poród to ból i cierpienie okazały się nieprawdą. W głowie mieliśmy słowa P. Wandzi o tym, że poród to doskonały akt stworzony przez Naturę i należy poddać się jego rytmowi, pomagając sobie byciem aktywnym.
Nasza córeczka urodziła się 20 marca 2012, w pierwszy dzień wiosny, tuż po pięknym wschodzie słońca o godzinie 7.45 w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym.
Pozdrawiamy, Eliza & Rafał

27-02-2012
Kasia i Hubert (kurs listopadowy w 2011r.) ( Sulejówek , Polska )

Pani Wando!

Chcielibyśmy w tym miejscu podziękować Pani za wskazówki, które przekazała nam Pani w trakcie zajęć w Szkole Rodzenia. Wiele z nich wykorzystujemy przy naszej Kruszynce, np. Mąż dzielnie kąpie Córeczkę. :)
Ale przede wszystkim chciałabym Pani serdecznie podziękować za ciepłe słowa wsparcia, które otrzymałam od Pani zaraz po porodzie. Cieszę się, że mogę do Pani zadzwonić z każdą wątpliwością, a Pani swoim doświadczeniem wesprze mnie dobrą radą. :)
Taka świadomość "posiadania" zaufanej i doświadczonej osoby bardzo mnie uspakaja.

Pozdrawiamy serdecznie,
Kasia i Hubert

22-10-2011
Asia ( Warszawa , Polska )

Polecam!!! Podczas zajęć można na prawdę dowiedzieć się o wielu, bardzo przydatnych rzeczach. Pani Wanda to osoba o bardzo dużej wiedzy i wysokich kwalifikacjach! Jest bardzo dobrym nauczycielem. Widać, że wkłada całe serce w to co robi, a to w przypadku tego typu zajęć niezwykle istotne:)

12-10-2011
Zuzanna ( Warszawa , Polska ) zuzanna <dot> okafor <at> gmail <dot> com

Gorąco polecam szkołę rodzenia Pani Wandy. Dowiedziałam się o wielu sprawach, o których nie miałam wcześniej pojęcia. Nie czuję takiego strachu przed porodem jak wcześniej. Ćwiczenia oddechowe na pewno się przydadzą,gimnastykę kontynuuję dalej w domu. Mam teraz większą wiedzę na temat karmienia i pielęgnacji maleństwa. Pani Wanda odpowie na każde wasze pytanie. Zajęcia są ciekawe,bo z "życia wzięte". Jestem zadowolona z zajęć, bardzo dziękuję Pani Wandzi za przekazaną mi wiedzę.

09-01-2011
Renata ( Łomianki )

ale wszystkie sie podniecacie!
zajecia nudne. strasznie nudne. opowieści pani wandzi jak to jej genialne wnuki w wieku 10 miesięcy kozystały z nocnika to klasyka komedii. ogólnie dobrze, że nic za to nie płaciłam!
żerowanie na strachu kobet wciazy. te ciśgłe reklamy, kupcie to kupcie to. odrobine dystansu zalecam.
co do pan które maja takie problemy to moze niech sie zastanwoią czy nadaja sie na matki, skoro nie radza sobie z ciążą czy z porodem.... potem, drogie panie, jest juz tylko gorzej, a pani wandzia za reke was całe zycie nie przeprowadzi!

13-11-2010
Katarzyna i Piotr Wiszniewscy

Droga Czarnulko z Gocławia

Zadziwiające jest Twoje lightowe podejście do macierzyństwa :o
Skoro zjadłaś wszystkie rozumy, to może po prostu lepiej było zostać w domu i zaoszczędzić sobie nudy, albo sama załóż szkołę rodzenia. Tylko czy jest sens, skoro poród i rodzicielstwo to taka naturalna błahostka.