Księga Gości

11-20 38.
10-11-2010
Czarnulka z Gocławia

tak szczerze to nic mi się z zajęć nie przydało. ani podczas porodu ani potem. pani Wanda jest mocno przewrażliwiona i podsyca niepokuj u niedoświadczonych rodziców. Rodzicielstwo to cos naturalnego, nie należy się tego bać ani szykować do tego jak do wojny - Pani Wanda uważa jednak inaczej. Polecam rodzinom które uwielbiają rozczulać się nad sobą, reszta się wynudzi.

30-09-2010
Sylwia i Michał ( Warszawa )

polecamy jak najbardziej szkołę rodzenia Pani Wandy-ciepła i miła osoba, wkładająca serce i dusze w to co robi :) odpowie na wszystkie pytania a także doradzi. czas spędzony na jej zajęciach można uważać za czas w pełni wykorzystany. dziękujemy bardzo i pozdrawiamy Sylwia i Michał

13-07-2010
Ewa i Wojtek

Jesteśmy pod wrażeniem sposobu prowadzenia zajęć w szkole rodzenia przez Panią Wandę. Wiedza bardzo fachowa, a sposób jej przekazania - doskonały. Wiele wynieśliśmy z zajęć, zarówno teoretycznych, jak i gimnastycznych. Nie do przecenienia są ćwiczenia oddechowe i nauka pielęgnacji maluszka. Szczerze polecamy szkołę rodzenia i Panią Wandę - osobę przystępną i komunikatywną, wykonującą z zapałem misję oswojenia młodych rodziców z tajnikami ciąży, porodu, połogu, pielęgnacji, karmienia!

12-10-2009
Ewa ( Józefów )

Już na pierwszy rzut oka widać, że pani Wanda to osoba o wielkim doświadczeniu w kwestiach położnictwa i bardzo otwartym podejściu do wszystkich ludzi. Jest bardzo chętna do pomocy, sprawnie i rzetelnie przekazuje wiedzę. W razie potrzeby wiadomo, że można się uciekać do jej pomocy.

01-10-2009
Gosia i Piotr Klank ( Warszawa , Polska )

Pani Wanda jest cudownym nauczycielem. Dzięki jej wskazówką nie miałam problemów z prawidłowym przystawieniem do piersi od pierwszych chwil z naszym maleństwem. Fachowa pomoc, możliwość kontaktu i porady to najcenniejsza rzecz w trudnych chwilach jakie czekają na świeżo upieczonych rodziców. Bardzo dziękujemy i życzymy wielu zadowolonych uczniów. Pozdrawiamy serdecznie

29-07-2009
Monika ( Waeszawa , Polska ) biuro <at> misiowydomek <dot> pl
: www.misiowydomek.pl

Wspaniała i bardzo wdzięczna praca .Pozdrawiam .
http://www.misiowydomek.pl/

17-05-2009
Magdalena&Remigiusz ( Warszawa )

Pragniemy serdecznie podziękować za cenne wskazówki wyniesione ze Szkoły Rodzenia Pani Wandy. Dzięki nim poród nie był taki straszny a pierwsze dni z naszym synkiem były cudownym doświadczeniem. Poza tym porada laktacyjna oraz praktyczne ćwiczenia to prawdziwy strzał w 10! Synuś zaczął jeść prawidłowo już po pierwszym dniu treningu. Serdecznie dziękujemy a przyszłym Rodzicom szczerze polecamy! Mama, Tata i Kajtuś ;)

07-03-2008
Katarzyna i Krzysztof ( Warszawa )

Z wiedzy Położnej Wandy korzystaliśmy u siebie w domu. Bardzo chwalimy sobie profesjonalną wiedzę, sposób jej przekazania, serdeczność i otwartość. Poród tuż, tuż, ale boimy się duuuużo mniej, od kiedy posiedliśmy wiedzę, poczucie, że możemy w każdej chwili zadzwonić i uzyskamy wsparcie. Naprawdę gorąco dziękujemy i polecamu każdemu uczestnicwto w zajęciach Szkoły Rodzenia Wanda:)

19-11-2007
Agnieszka i Grzegorz Szopinscy

Szkole Rodzenia Wanda wspominamy razem z mezem jako spotkania pelne ciekawych i wyczerpujacych informacji.Bogactwo materialow pomocniczych ,swietna sesja z psychologiem i relaksujaca gimnastyka oraz sposoby oddychania z sukcesem wykorzystalam w czasie porodu.Pani Wanda sluzyla mi nieoceniona pomoca w pierwszych dniach po narodzeniu Michala , za co serdecznie dziekujemy

30-03-2006
Ola Konstantynowicz

Polecam z całego serca szkołę Pani Wandy. Wiedzę zdobytą podczas kursu wykorzystaliśmy z mężem przy porodzie oraz przy opiece nad naszą Marysią.Domowa i kameralna atmosfera na kursie sprzyja pogłębianiu wiedzy.
Wizyta Pani Wandy po porodzie - niezbędna. Za wszystko bardzo dziękujemy.