Księga Gości

31-38 38.
03-07-2002
Mariola i Leszek Rogaccy

Droga Pani Wando!
Nasz Michałek kończy dzisiaj 2 miesiące, a my wciąż z sentymentem wspominamy okres, kiedy pod Pani okiem przygotowywaliśmy się na jego przyjście.Dzięki Pani jesteśmy spokojniejszymi, bo wzbogaconymi o fachową wiedzę rodzicami.Wierzymy, że uda nam się wychować naszego synka na dobrego i pogodnego człowieka.
Dziękujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy.Pozdrawiamy.
Mariola i Leszek Rogaccy

 

09-05-2002
Dariusz i Joanna Barcikowscy

Szkoła Pani Wandy jest bardzo profesjonalną szkołą rodzenia. Uczestnictwo w niej uspokoiło przede wszystkim moją Żonę, a ja wzbogaciłem się w mnóstwo wiadomości, o których wcześniej nie miałem bladego pojęcia. Właśnie urodził nam się śliczny Maksymilian (6 maja). Opieka i wiadomości Pani Wandy bardzo nam w tym pomogły! Gorąco polecam! Życzę powodzenia i satysfakcji w dalszej edukacji młodych rodziców!

 

03-02-2002
Andrzej

Sukcesów w prowadzenia szkoły rodzenia!
Powodzenia!

 

08-11-2001
Dorota Jeger

Jestem w 3-cim miesiącu ciąży.Szukam informacji na temat porodu i połogu.

 

20-07-2001
Jarek, Dorota i Marcinek Czarneccy

Wszystkim, którzy chcą świadomie, spokojnie i bez stresów doświadczyć cudu narodzin polecamy szkołę Pani Wandy. Pani Wanda jest osobą z powołaniem, z ciepłym sercem, ogromnymi wiadomościami i prowadzi swoją szkołę w sposób profesjonalny. Chciałoby się taki personel medyczny widzieć w każdej placówce Służby Zdrowia. Serdecznie dziękujemy za poświęcony nam czas (również ten prywatny w soboty czy niedziele – szkoła w plenerze), za zorganizowanie spotkania uczestników kursu wraz z dziećmi po porodzie.
Życzymy dalszych sukcesów w swojej pracy bo jest to z pożytkiem przede wszystkim dla naszych dzieci.

 

01-05-2001
ANIA

POZDRAWIAM WSZYSTKIE SZCZĘŚLIWE MAMUSIE!!!

12-11-2000
Elwira

Pani Wando Gratuluje tak pięknego przedsiewziecia.W przyszłości mam zamiar skorzystać z takiej szkoly jednak mieszkam w zachodniopom. woj. i nie wiem gdzie są takie szkoły. Proszę o informację.

12-11-2000
Monika i Mariusz Kołaczewscy

Szanowna Pani Wando,Serdecznie dziękujemy za cudowną szkołę rodzenia. Z sentymentem oglądaliśmy strony www. Serdecznie pozdrawiamy, Do usłyszenia. Monika i Mariusz Kołaczewscy